FujiFilm Taśma DDS-2, 120m, DG-120M/DDS2 - 4GB/8GB
Cena
Produkt archiwalny
  • Kaseta 4mm do systemów archiwizacyjnych DAT/DDS
  • Zastosowania: tworzenie kopii zapasowych, archiwizacja, wymiana danych
  • Stabilna moc wyjściowa, dzięki technologii "Super Fine Metallix"
  • Ultra-gładka powierzchnia magnetyczna zwiększająca wydajność taśmy
Rękojmia: 3 mies.
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
SUN SAVER 20
SUN SAVER 20
PM 1000 Inwerter sinusoidalny
PM 1000 Inwerter sinusoidalny
XPower dobrany prawidłowo zapewni właściwą pracę naszego odbiornika przez długi czas. Dla przykładu XPower 300 może zasilać 19” telewizor przez 6 godzin pracując z 75 Ah akumulatorem. Gwarancja - 24 miesiące
Power Inverter 2000 24/230V Sinus
Inwerter o rzeczywistej fali sinusoidalnej. · Moc: 2000/1000W
FujiFilm Taśma LTO UCC - taśma czyszcząca
Taśma LTO UCC - taśma czyszcząca.
Kontroler ładowania CML05-2
Kontroler ładowania CML05-2
FujiFilm Taśma czyszcząca DDS, (4mm) DG-15CL
(4mm) CLEANING CARTRIDGE DG-15CL- Tasmy te świetnie się sprawdzają w napędach taśmowych wszystkich renomowanych producentów.
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Proponujemy
Towar dnia
Kopia Turbina Marin Air T-400 5x 400W 12VAC + kontroler